قیمت و مشخصات بالش

 بالش چیست؟

بالش، بالشت یا بالنج وسیله‌ای است به شکل کیسه چهارگوش که آن را با ماده نرمی مثل پر،پنبه الیاف  یا اسفنج  پر کرده و در هنگام خواب یا استراحت سر را روی آن می‌گذارند. بالش که برای خوابیدن استفاده می‌شود اشکال مختلفی در نقاط مختلف جهان دارد. چهارگوش، استوانه‌ای و مکعبی تعدادی از این اشکال هستند. معمولا برای پر کردن داخل بالش، از پارچه، پر پرندگان، پنبه یا ابر استفاده می‌شود. در اینجا میخواهیم به بررسی قیمت و مشخصات بالش بپردازیم.

 

 

بالش ایرانی و بالش خارجی

در گذشته بالش ها از فوم یا الیاف ساخته می شدند. اما امروزه انواع دیگری نیز وجود دارد، از جمله بالش های ساخته شده از حافظه یا فوم هوشمند، که اساس محصولاتی با همین نام است که در ابتدا توسط دانشمندان آژانس فضایی ایالات متحده (ناسا) اختراع شده و دارای بافتی هستند که به آنها حساس هستند گرما و در اثر تماس با بدن تشکیل می شود.

هدف از تولید در آن زمان استفاده از صندلی های ویژه و همچنین لباس های ویژه برای فضانوردان بود. برخی از این بالش ها بلافاصله بعد از استفاده شکل می گیرند، در حالی که بعضی دیگر ممکن است زمان بر باشند. آزمایش و کاربرد موفقیت آمیز این محصولات به زودی دریچه این فناوری جدید را برای صنایع دیگر باز کرد و پس از مدتی ملافه و بالش های هوشمند نیز تولید و به فروش رسید.

 

قیمت بالش در تشک سرا

در فروشگاه اینترنتی تشک سرا انواع بالش های طبی، ساده، موجی، گیاهی، برگرفت از الیاف هوشمند و … با طرح ها و مدل ها و برند ها قیمت های متنوع برای خرید شما عزیزان وجود دارد تا شما بتوانید انتخاب راحت تر و منطقی تری داشته باشید. همچنین مشخصات و عکسهای هر کدام از بالش های مورد نظر شما در سایت وجود دارند.

کدام بالش را بخرم؟

این روزها خرید بالش و فروش بالش به سطح گسترده ای رسیده است ولی برای اینکه خواب راحتی را تجربه کنید باید از بالش های طبی یا به عبارت دیگر از بالش های ضد گردن درد استفاده کنید تا هم خواب راحتی داشته باشید و هم بعد از بیدار شدن احساس کوفتگی و خستگی در ناحیه گردن و حتی کمر خود نکنید. ممنون از همراهی شما. امیدوارم مطلب قیمت و مشخصات بالش برای شما عزیزان کاربردی بوده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.