عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

۱

افراد برای عضویت در سایت شرکت و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند.

در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می کنند.

۲

صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.

۳

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

۴

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است هم چنین در خصوص پیگیری های تحویل محصول،فروشگاه هیچگونه تعهدی نسبت به پشتیبانی تلفنی نداشته و خریدار جهت تسریع در روند پیگیری خود میتواند با ایمیل d.abbasi1377@yahoo.com در ارتباط باشد.

۵

خریدار از زمان خرید تا مدت زمان 7 روز پس از تحویل میتواند کالای خریداری شده خود را در صورت وجود هرگونه ایراد،با بسته بندی اولیه و بدون مخدوش کردن بسته بندی ،مرجوع کرده و پس از بررسی توسط کارشناسان تشک سرا،هزینه پرداخت شده خود را بازپس گیرد و در صورتی که مشتری محترم بنا بر سلیقه شخصی خود،پس از خرید و دریافت کالا ،قصد مرجوعی کالا را داشته باشد،تنها در صورتی مرجوعی امکان پذیر است که کالا به صورت اولیه بسته بندی مادر راداشته و پلمپ کالا به هیچ وجه باز نشده باشد.

۶

به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

۷

کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام تلفن‌ها، سخت‌افزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن است و شرکت هربال کالا مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.