الویت در خرید روتختی کدام است

روتختی تشک سرا

خرید روتختی را به تشک سرا بسپارید

باتوجه به نیاز بازار این محصول از تنوع بسیاری برخوردار است که همین موضوع خریداران این محصول را دپار یک سردرگمی میکند تشک سرا میخواهد در این مقاله الویت های خرید روتختی را با شما به اشتراک بگذارد

در خریدروتختی انتخاب نوع پارچه مهم است

تمام ملحفه ها و روتختی هایی که در بازار ملاحضه میکنید از سه نوع پارچه تولید میشود این پارچه ها عبارتند از پارچه های نخی یا همان کتان پنبه ، پارچه های پشمی و پارچه های پلی استری.

پارچه های پشمی به دلیل بروز حساسیت اغلب طرفداران زیادی ندارند و اکثر تولید کنندگان این محصول از این مهم اطلاع دارند به همین دلیل است که روتختی با پارچه پشمی کمتر در بازار دیده میشود و تشک سرا خرید روتختی با پارچه پشمی را توصیه نمیکند .

خریدروتختی با پارچه کتان پنبه همیشه در اولویت ها قرار دارد چرا که پارچه با الیاف طبیعی پنبه از لطافت خاصی برخوردار است و هیچ عارزه ای در سلامت انسان بوجود نمی اورد و حتی گفته میشود استفاده از پارچه های کتان پنبه برای جوانسازی پوست بدن بسیار موثر است اما این محصول با پارچه کتان پنبه یک ضعف کوچک هم دارد که از نظر بسیاری در خرید روتختی انتخاب نمیشود ، پارچه های پنبه ای یا همان کتان به دلیل طبیعی بودن تاروپود متشکله بسیار نرم و لطیف است و اهار ندارد و به سادگی دچار چروک شده و دفرمه میشود و نمیتواند رضایت اکثر مصرف کنندگان را فراهم کند از این رو اغلب خریداران روتختی به سمت پارچه های پلی استر یا همان پشمی مصنوعی می روند ، پارچه های پلی استر از رنگها و طرحهای بسیا متنوعی برخوردارند و در ویترین فروشگاه ها بسیار چشم نواز جلوه میکنند طرحهای این نوع پارچه ها خریداران زیادی را به سمت خود میکشانند البته میشود گفت طول عمر این نوع پارچه ها از دیگر منسوجات بیشتر است اما در هر حال تشک سرا برای خرید روتختی پارچه های کتان پنبه ای را بیشتر توصیه میکند.

الیاف داخل لحاف روتختی

دومین نکته که در خرید روتختی باید در نظر گرفت الیاف داخل لحاف روتختی است . امروزه الیاف جدید میکرو فایبر جای پنبه و پشم را گرفته حسن تمایز این الیاف نسبت به دیگر الیافها ضد حساسیت بودن ، سبک بودن و شستوشوی راحت ان است . پس باید در خرید روتختی به این نکته توجه داشت که لحاف سرویس روتختی از چه الیافی پر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.